אימון לביטוי בכתיבה

אימון לביטוי בכתיבה (מתוך הבלוג של hagitnovak)

אימון לביטוי בכתיבה (מתוך הבלוג של hagitnovak)

"להוציא לאור" הוא תהליך אימוני קצר וממוקד שנועד לאפשר כתיבה אותנטית ואפקטיבית לצרכים שונים.

מילים הן אבני הבניין של המציאות. דרכן אנחנו חושבים, חולמים, מתקשרים, ויוצרים את נתיבי חיינו ואת מי שאנחנו בתוכם. השפה הכתובה, השונה כל-כך מזו המדוברת, מקפלת בתוכה אפשרות מעודנת ומדויקת מאוד לביטוי עצמי.

בעולם הטכנולוגי של היום, אנחנו נדרשים להציג את עצמנו בכתב לעיתים קרובות: פוסט קצר, חזון עסקי, אתר אינטרנט או פלייר – אלו הן רק דוגמאות לקשת שלמה של טקסטים שרבים מאיתנו מבקשים לנסח ולהפיץ במטרה להעביר מסרים שחשוב לנו להעביר.

ביטוי בכתיבה שונה מאוד מביטוי בעל-פה. לכן קורה לעיתים קרובות שאנשים היודעים להתבטא היטב בדיבור, 'נתקעים' כשהם רוצים לנסח פלייר או לכתוב 'אודותיי' לאתר האינטרנט הפרטי שלהם. בדיוק לשם כך פיתחתי את "להוציא לאור" – אימון לביטוי בכתיבה.

השאלה היא: איך ניתן להעביר מסרים כתובים בצורה בהירה ואותנטית? איך ניתן דרך המילים, לעניין בדיוק את מי שיוכל להפיק תועלת ממה שיש לי להציע?

"להוציא לאור" הוא תהליך אימוני ממוקד, שמטרתו להפיק מסמך קצר ש"יוציא אותך לאור" באופן מיטבי. זהו מסמך שייצג אותך נאמנה ויאפשר לך להגיש את המסר שלך באופן בהיר והולם.

התהליך כולל 1-3 פגישות אימון (בהתאם לצורך), במשולב עם הנחיות לכתיבה ועם עריכה מקצועית. התהליך הוא גמיש, ומותאם לכל אחד לפי צרכיו.

מוזמנים ליצור איתי קשר ונקבע מועד לפגישת אימון לביטוי בכתיבה.

 

מוזמנים לקרוא עוד: